Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

Antykomunistyczny mąciwoda - podżega po raz kolejny

Poseł Marcin Mastalerek

Marcin Mastalerek poseł Pis-u, znany głównie z tego, że... w maju tego roku złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, podczas warszawskiego marszu z okazji obchodów Święta Pracy, znów się kompromituje.
 
Ale do rzeczy. Podczas przemarszu 1 Maja 2012 roku, można było ujrzeć widniejący wyżej banner Władzy Rad, a ten bardzo nie spodobał się posłowi. Niefortunnie jednak, młody polityk wykazał się nie tylko brakiem znajomości historii, ale także prawa, gdyż prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania.
 
Z racji nie możności wsadzenia za kraty, w świetle obowiązującego prawa, komunistycznej opozycji, poseł, jak przystało na prawdziwego i nieustraszonego wroga systemów totalitarnych, odważnie zdecydował się na zmianę przepisów - według swojego widzimisię.
 
W swoim projekcie nowelizacji ustawy o propagowaniu systemów totalitarnych poseł, dając upust swoim fantazjom, postuluje prawne zrównanie symboli sierpa i młota oraz swastyki. Jak zapowiedział na Antenie Superstacji, ma ów projekt złożyć w sejmie w ciągu dwóch tygodni.
 
Krucjata Pana Posła trąca farsą i przypomina znane słowa stalinowskiego prokuratora Andrzeja Wyszyńskiego: Pokażcie mi człowieka a znajdzie się paragraf.

Portret użytkownika MrKoks2342
 #

Typowy dla prawicy sposób widzenia demokracji. Zakazać, zabronić, no ale tak ogółem żyjemy w "wolnym" państwie.

 
Portret użytkownika once
 #

Więcej na temat posła Mastalerka i jego wcześniejszych ekscesów, pod linkami:
http://www.1917.net.pl/?q=node/9781
oraz
http://www.1917.net.pl/?q=node/9802

 
Portret użytkownika dos
 #

Tytuł newsa zbytnio dowartościowuje jego bohatera:)

 
Portret użytkownika once
 #

Ma towarzysz rację, zmieniłem na bardziej dopasowany do jego poziomu ;)

 
Portret użytkownika trece
 #

Na fanatyków nie ma rady... Problem w tym, że to formalnie "przedstawiciel Narodu", wybrany w demokratycznych wyborach... Co oznacza, że pewnie głosowali na niego tacy sami fanatycy jak on.

 
Portret użytkownika cinco
 #

Ja bym go bardziej nazwał chcącym się wykazać konserwatywnym karierowiczem. Do antykomunizmu skrajnej prawicy mu jeszcze daleko.

 
Portret użytkownika MARCIN
 #

A może po prostu koleś na niczym się nie zna i próbuje czymś zaistnieć na scenie politycznej?

 
Portret użytkownika Lord Dragon
 #

Szkoda, że pan poseł nie jest wyznawcą zasady iż jak się oponenta nie da pokonać to należy się do niego przyłączyć.

 
Portret użytkownika cinco
 #

Czy ja wiem...? Raczej głupio byłoby działac z kimś, kto ruch robotniczy zrównuje z nazistami - a tym bardziej, że działaczy tego pierwszego chce zamykac po więzieniach i robić w ten sposób karierę w burżuazyjnym kraju.

 
Portret użytkownika Bonpo
 #

Mamy w tej sytuacji do czynienia z klinicznym i " beznadziejnym " przypadkiem ; ot po prostu.

Ponieważ wszechobecne i należące do dobrego tonu szydzenie , opluwanie i gnojenie pełnych humanizmu idei socjalistycznych i komunistycznych ; przybiera gigantyczne rozmiary ; pozwolę sobie na obszerniejszą refleksję .Otóż za TOTALITARNY , ZBRODNICZY I ANTYLUDZKI uznaję KAPITALIZM - niestety o jego " dobrodziejstwach " czyli zbrodniach , przestępstwach oraz nikczemności i okrucieństwie w jego imię - próżno obejrzeć , usłyszeć czy przeczytać w mediach tzw.głównego nurtu notabene serwujących jeden wielki propagandowy , zakłamany i odmóżdżający bełkot i miazgę .To porażające kuriozum , iż jakoś nikt z tego powodu nie czyni histerycznego larum oraz nie plecie andronów niczym p.Kwiatkowski o ewentualnej odpowiedzialności karnej za " propagowanie totalitaryzmu " .Zatem zgodnie z " logiką " p.Kwiatkowskiego ; za symbol totalitaryzmu ,obłędnego fanatyzmu przesłaniającego człowieczeństwo i zdrowy rozsądek oraz osobliwych aberracji psychicznych będących ich rezultatem , należałoby w takim razie uznać np. głowę stylizowanego orła wkomponowanego w pewien literowy skrót bądź dwie skrzyżowane deski , gdzie onegdaj w ich imię dopuszczano się największych masakr i zbrodni w historii ludzkości . To nie mój wymysł proszę Szanownego Audytorium ; lecz niekwestionowane fakty historyczne , do których " talibowie " wszelkiego autoramentu nie w stanie się przyznać tudzież w ruch idą pięści przy wtórze "lejących się wiader " najordynarniejszych wulgaryzmów - jako jedynej możliwej - rzeczowej i merytorycznej " odpowiedzi" ...

Między innymi monitoring jednostek - " w sieci " , na ulicy , w obozach konsumpcji ( czytaj - w hipermarketach ) w środkach komunikacji miejskiej , przed i w budynkach i być może w niedalekiej przyszłości - precyzyjną ( oprócz rozmów telefonicznych ) inwigilacją i podglądem pożycia intymnego obywateli z czynnościami dokonywanymi w WC włącznie .Wizja będąca na poły rzeczywistością godną fabuły dreszczowca science fiction.

Czyżby przed laty " o take Polske walczyly" całe zastępy bohaterów spragnionych wolności i jedynie słusznego doskonałego systemu ? Od pochodnych andronów " sieć " i wszelkie " wolne , niezależne media " po prostu " pękają " co wprawia człeka myślącego w osłupienie i stanowi niebywałe kuriozum !

 

Społeczność

SIERP i MŁOT