Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

TNS Polska: 52% Polaków poszłoby do urn. 29% z nich głosowałoby na PO.

TNS Polska

Wg sondażu TNS Polska 22% badanych zadeklarowało zdecydowaną chęć udziału w wyborach, 30% raczej poszłoby zagłosować. 15% raczej zostałoby w domu, a 24% stwierdziło, że zdecydowanie nie weźmie udziału w głosowaniu. 9% nie miało wyrobionego zdania.

Spośród osób wyrażających chęć głosowania 18% nie wie jeszcze na kogo zagłosuje. Na początku lutego niezdecydowanych było 14% badanych.

Najwięcej osób zagłosowałoby na PO - 29% (na początku lutego - 33%). Poparcie dla PiS deklarowało 26% ankietowanych (na początku lutego - 29%). Wzrost zanotowało SLD - popiera je 12% badanych (na początku lutego - 6%).

Do parlamentu weszłyby również PSL i Ruch Palikota - po 5% (poprzednio 6%).

Solidarna Polska zdobyła 2%, PJN i Nowa Prawica - po 1%. Wynik SP i PJN pozostał bez zmian, poparcie NP spadło o 1 punkt procentowy.

TNS Polska przeprowadził powyższy sondaż w dniach 22-26 lutego 2013 r. na reprezentatywnej próbie 959 dorosłych mieszkańców Polski. Preferencje partyjne określane były na liczącej 498 osób grupie badanych deklarujących "zdecydowanie" lub "raczej" zamiar uczestniczenia w wyborach.

Portret użytkownika Wiktorowicz
 #

Polacy to w większości durny naród, co pokazało wiele wydarzeń historycznych (np. obalenie tzw. komuny). Ten naród jest stworzony do tego, by nim kierowano. Wystarczy spojrzeć na to na kogo by głosowali. Ten naród zginąć musi i kiedyś zginie. Jest za głupi, by przeżyć. Trzeba się przyjrzeć bliżej Polakom, szczególnie młodym. Większość dzisiejszej młodzieży to zdegenerowana, kosmopolityczna swołocz, która nie uznaje żadnych wartości, ani autorytetów. Prawie każdy krzyczy "precz z komuną", a jak już któryś się zna nieco na polityce to jest liberałem albo socjaldemokratą. Degeneracja i zidiocenie na całej linii. Żadnych ambicji nie widać wśród dużej części młodzieży (aby tylko się wódki napić, reszta ich nie obchodzi). Dobrze, że chociaż trochę minęła moda na JP, choć i tak dużo ludzi słucha rapu, ma wyprane mózgi i jest nacjonalistami. Ludzie w średnim wieku to ludzie zapracowani, którzy albo nie mają poglądów politycznych albo są pod wpływem burżuazyjnej propagandy i idą głosować na PO albo PIS. Jeśli ktoś już się sprzeciwia Tuskowi i rządowi jako takiemu w ogóle (takich też jest sporo) to są to kapitalistyczni utopiści, którzy, jak niektórzy się domyślają, chcą stworzyć kapitalizm z ludzką twarzą (gdyby głupota mogła latać...). Starsi ludzie to w dużej części pisowcy, którzy popierają Jarusia, Antka policmajstra, twierdzą, że przyczyną katastrofy w Smoleńsku była pancerna brzoza albo sztuczna mgła, którzy popierają radio maryja, ojca rydzyka, kler oraz którzy są fanatykami religijnymi. Duża część starszych ludzi nie ma sprecyzowanych poglądów politycznych, idą oni głosować albo na prawicę, albo na centro-prawicę lub lewicę, albo na tzw. lewicę. Widać poziom naszego społeczeństwa, oj widać! Ciemnogród i zacofanie myślowe - to cechy charakterystyczne naszego społeczeństwa. Taka jest smutna prawda.

 

Społeczność

Lenin 666