Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

Kolejne bezprawne zatrzymania na terenach okupowanych przez Izrael

syjonizm.jpg

Izraelscy żołnierze dokonali wczoraj nalotów na palestyńskie domy w Hebronie na zachodnim brzegu Jordanu. Zatrzymano dziesięciu Palestyńczyków. Jak podają lokalne władze, zostaną oni przetransportowani do izraelskiego centrum przesłuchań. Podobie jak inni zatrzymani są poddani tzw. aresztowi administracyjnemu. Oznacza to że mogą być pozbawieni wolności bez postawiania zarzutów i sądu na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia tego okresu. Palestyńscy więźniowie są również często torturowani w czasie przesłuchań.
 
To nie pierwszy raz, kiedy syjonistyczni ludobójcy z Tel-Avivu bezprewanie zatrzymują niewinnych ludzi łamiąc przy tym podstawowe prawa człowieka w ramach tzw. arestu administracyjnego. Siły izraelskie regularnie dokonują nalotów na palestyńskie domu aresztując aktywistów społecznych i cywili. W maju wojsko zatrzymało dwójkę Palestyńczyków w Betlejem, ponieważ rzekomo przebywali oni nieopodal syjonistycznego osiedla z nożem w ręku.

Portret użytkownika ocho
 #

W tym samym czasie syjonistyczny reżim zatwierdził budowę kolejnego nielegalnego osiedla na terenach okupowanych: http://www.presstv.ir/detail/2013/06/26/310970/israel-oks-new-illegal-se...

 

Społeczność

1917 rev