Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

Polscy kapitaliści nie zauważają rosnących nierówności społecznych

Bieda

Wzrost nierówności społeczno-ekonomicznych w Polsce jest mitem, zdaniem kapitalistycznej organizacji Pracodawcy RP – informuje Dziennik Trybuna. Kapitaliści nie negują samego faktu istnienia tychże nierówności, ale wedle ich opinii, nie powiększają się one, co prowadzi do wniosku, że prospołeczne i prorobotnicze reformy takie jak zwiększenie progresji podatkowej czy wprowadzenie innych „obciążeń” dla przedsiębiorców są niepotrzebne. Samo ich rozważanie, wedle Pracodawców RP, jest bezzasadne.

Portret użytkownika Bonpo
 #

Czego można oczekiwać od  parweniuszy - patrycjuszy , którzy funkcjonują jedynie w swojej bajkowej rzeczywistości !  Czy ci panowie koczują  skoro świt przed drzwiami przychodni ? , czy śpią na dworcach i na klatkach schodowych ? , czy pchają przed sobą wózek do ,,edenu ,, o nazwie skup surowców wtórnych ? ,które notabene wspaniale prosperują od ćwierćwiecza antyludzkiej ,, transformacji ,, .
Zza szyb luksusowej limuzyny i hacjendy z otwieraną elektrycznie bramą , NIE WIDAĆ UBÓSTWA  , WaSzEGO GŁÓWNEGÓ ,, SUKCESU ,, nietykalna , bezkarna kasto !

 

Społeczność

marks