Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 18 gości.

Wytrysk prawicowego intelektu

Użytkownik wilk z lasu (mscislaw14@o2.pl) wysłał wiadomość, korzystając z formularza 
kontaktowego na stronie http://1917.net.pl/contact:
 
/NIE/witam, skąd pomysł na tworzenie i przypominanie tego co było a po za 
tym komunizm-był jest i będzie ustrojem totalitarnym i zbrodniczym.
Wystarczy Trocki i Lenin na waszej głównej witrynie którzy są i będą 
mordercami aż po kres, a gdzie Stalin? zabrakło miejsca dla niego?   
/nie/pozdrawiam. B.D.T.R
 
Odpowiedź WR:

Od dawna podejrzewaliśmy, że osobniki o poglądach prawicowych dysponują, co najwyżej, połową mózgu. Teraz mamy na to żywy, jako tako piśmienny dowód.
 
„Po co przypominać to, co było?” Co robi prawica? Odtwarza i przypomina to, co było przed obaleniem kapitalizmu. Dlaczego? Bo leży to w klasowym interesie złodziei i wyzyskiwaczy, czyli kapitalistów. My przypominamy i promujemy idee socjalistyczne, bo odzwierciedlają one klasowe interesy okradanych i wyzyskiwanych, klasy robotniczej i wszystkich tych, których jedynym źródłem utrzymania jest praca najemna.
 
„Komunizm był ustrojem zbrodniczym”? Bez wątpienia. Bezwzględnie i z zimną krwią zlikwidował bezrobocie, bezdomność, analfabetyzm, zapewnił wszystkim dostęp do bezpłatnej edukacji i służby zdrowia oraz powszechny system wczasów pracowniczych i wypoczynku młodzieży. Aby to osiągnąć komuniści musieli znacjonalizować prywatne fabryki i majątki ziemskie. Wszystkie te „zbrodnie” komunizmu będą śnić się jako koszmar jeszcze kilku następnym pokoleniom złodziei-wyzyskiwaczy. Dla dzieci z rodzin robotniczych, zamienionych w niewolniczą siłę roboczą, będą jak opowieści o raju utraconym.
 
„Zbrodniarze”? Tak, niestety są w Polsce ludzie, którzy wychwalają zbrodniarzy. Np. w niemal każdym polskim mieście stoi już pomnik jednego zbrodniarza, niejakiego Józefa Piłsudskiego – organizatora puczu wojskowego krwawszego niż stan wojenny lat 80., pokazowych procesów i obozu dla przeciwników politycznych. Na dokładkę mamy obeliski ku czci hitlerowskich kolaborantów – bandytów z NSZ.
 
Odpowiedź na pytanie o brak Stalina znajdziesz czytając pierwszy lepszy tekst o stalinizmie na tej stronie. Spróbuj. Myślenie nie boli, a stara zasada głosi, że trzeba dobrze poznać wroga.

Z bolszewickim pozdrowieniem,
Redakcja portalu "Władza Rad"

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Pokój i ziemia