Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 12 gości.

Redakcja portalu "Władza Rad" wzywa do głosowania na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich 10 maja (Prima Aprilis)


Jak ogłosiła Państwowa Komisja Wyborcza, w wyborach prezydenckich - 10 maja 2015 r. - wystartuje 11 kandydatów. Dziewięciu z nich to kandydaci prawicy. Kandydaci z partii uważanych za lewicowe - Magdalena Ogórek i Janusz Palikot także prezentują prawicowy, prokapitalistyczny program gospodarczy, w wypadku Magdaleny Ogórek nawet ocierający się o skrajną prawicę. 
 
  Mamy więc de facto 11 kandydatów różnych odcieni prawicy: od neoliberalizmu, poprzez prawicowy populizm socjalny, konserwatyzm do faszyzmu. Mając do wyboru liberalizm gospodarczy i socjalny populizm - nawet w prawicowym wydaniu - nasza sympatia leży po stronie socjalnego populizmu.
 
  Wobec tego zdecydowaliśmy się udzielić  poparcia Andrzejowi Dudzie z partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), jako najbardziej lewicowemu kandydatowi w tych wyborach.
 
  Jest to kandydat, który w przeciwieństwie do zachwycającej się młodymi przedsiębiorcami, rzekomo lewicowej Magdaleny Ogórek, sprzeciwia się antyrobotniczej polityce kolejnych rządów PO. Jak stwierdził Duda, prezentując swój program:
 
 "Zlikwidowano polskie stocznie, chciano zlikwidować kopalnie. To nie jest polityka, którą mógłby zaakceptować prezydent RP, to nie jest odpowiedzialność za sprawy państwa." 
 
Takiego prezydenta potrzebuje Polska,.. Polska Ludowa

Społeczność

dzierżyński