Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 10 gości.

Korwin chce przygarnąć Ogórek

Korwin-Ogórek.jpg

Lider partii KORWiN stwierdza, że chętnie widziałby Magdalenę Ogórek w szeregach swojego ugrupowania. Mówi on- „Pani Magdalena Ogórek mówi bardzo mało, ale mówi smacznie i jak mówi, to w zasadzie mówi to samo, co my. Jest po prostu bardziej łagodna - mówi o obniżce podatku, a nie o likwidacji. Ale generalnie idzie we właściwym kierunku. Jeśli SLD chce się pozbyć pani Magdaleny Ogórek, to my ją zapraszamy do Koalicji Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja”.

Jest to dość ciekawy zwrot w poglądach Korwin-Mikkiego, który jak dotąd głosił, że kobiety powinny wycofać się z życia publicznego. Dowodzi to tego jak pani Ogórek jest daleka od lewicy.

Dariusz Joński- rzecznik SLD- przekonuje natomiast, że kandydatka na prezydenta ma poglądy lewicowe i odpiera zarzuty jakie padają po wywiadzie z Ogórek w Radiu Gdańsk tymi oto słowami „to jest oczywiste, że (Ogórek) głosowała na SLD”- kandydatka SLD w wywiadzie twierdziła uporczywie w swoich wypowiedziach- pytana o to na kogo głosowała w ostatnich wyborach i jak ocenia lewicę- że nie jej to oceniać oraz, że jest kandydatką niezależną.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

rot front