Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

Nowe sondaże: Komorowski traci- Duda zyskuje.

sondaże 2015 maj.jpg

Spada poparcie Komorowskiego. W najnowszych sondażach TNS ma on 35%(-4 pkt. proc.), natomiast Duda zyskuje głosy i 27%(+6 pkt. proc.) badanych deklaruje, że będzie na niego głosować. Podobny wzrost odnotowuje też Kukiz z 15% wynikiem. Mimo spadku Komorowski stwierdza, że już raz wygrał wybory i zrobi to jeszcze raz.

Tymczasem Janusz Korwin-Mikke oraz Magdalena Ogórek stracili 1 punkt procentowy i mają po 3% poparcia. Natomiast Adam Jarubas może liczyć na 2% poparcia a Janusz Palikot i Grzegorz Braun na 1%. Marian Kowalski, Jacek Wilk oraz Paweł Tanajno utrzymują w sondażach wynik 0%.

Sondaż przeprowadzono w dniach od 6 do 7 maja jak podaje portal wPolityce.pl.

Spadające notowania Komorowskiego odbijają się na jego retoryce. Już nie opowiada o swoim programie a atakuje argumenty kontrkandydatów.

„Znaczną część moich konkurentów uważam za frustratów. 25 lat polskiej wolności przyniosło niebywałe owoce. Część polityków uważa, że w imię interesu wyborczego można to przekreślić. To złe. Pozbawienie Polaków satysfakcji z dokonań to właśnie frustracja”- mówi urzędujący prezydent w Sopocie i później wyjaśniając swoje słowa w TVN24.

Społeczność

Obama rev