Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 79 gości.

Zjednoczona Lewica: niebawem ujrzymy listy wyborcze

Leszek Miller.jpg

Leszek Miller- szef SLD, poinformował wczoraj podczas wizyty w Szczecinie, że za kilka dni listy wyborcze Zjednoczonej Lewicy będą gotowe. Wizyta miała miejsce w związku z SLD-owską podróżą czerwonymi busami przez Polskę.

Miller ustosunkowywał się również do sondaży sprzed dwóch tygodni przeprowadzonymi przez GfK Polonia, które dawały ugrupowaniu 1.1%. Lider Sojuszu twierdzi, że wynika to z tego, że badania zostały przeprowadzone w czasie kiedy nie było jeszcze do końca wiadome czy Zjednoczona Lewica w ogóle powstanie. Co więcej mówi, że mieszkańcy Szczecina, z którymi rozmawiał, w sporej mierze deklarowali się jako osoby, które zagłosują na Zjednoczoną Lewicę o ile listy wyborcze będą, zgodnie z obietnicą, na równi traktować wszystkie podmioty lewicowe wchodzące w skład koalicji.

Województwo zachodnio-pomorskie jest jednym z etapów kampanii zainicjowanej przez SLD pod tytułem "Masz dość? Chodź z nami". Politycy Sojuszu odwiedzili już m.in. Ciechocinek, Płock, Gdynię, Gdańsk, Władysławowo, Łebę i Piotrków Trybunalski.

Społeczność

UPA