Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 103 gości.

Colorado Springs, USA: Strzelanina pod kliniką aborcyjną

Colorado Springs po strzelaninie (listopad 2015)

W dniu 28 listopada ok. godz. 12 czasu lokalnego w Colorado Springs w stanie Kolorado uzbrojony napastnik zaatakował klinikę aborcyjną należącą do organizacji Planned Parenthood (organizacja non-profit zajmująca się propagowaniem świadomego rodzicielstwa i edukacji seksualnej).
 
 Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze policji bandyta otworzył do nich ogień. Ostatecznie został aresztowany. W całym zajściu zabite zostały 3 osoby, a kolejnych 11 zostało rannych (w tym czterech policjantów).
 
 
Jak podaje serwis tvn24.pl Od 1977 roku w wyniku ataków fanatycznych przeciwników prawa do aborcji zginęło co najmniej 8 pracowników tego typu ośrodków. Odnotowano niemal 7 tysięcy najść, podpaleń i gróźb karalnych. Z kolei wg portalu strajk.eu prawdopodobnym motywem ataku mógł być właśnie antyaborcyjny radykalizm.
 
Jeśli takie przypuszczenia okażą się prawdziwe będzie to kolejny dowód na to, że nie trzeba być muzułmaninem by mordować w imię religii. Szokujący musiałby być również fakt, że w tym wypadku ludzie zostali zabici w obronie życia, tyle że poczętego. Warto także pamiętać o tym, jak bardzo politycy prawicy bronią praw ludzkich zarodków, nie chcąc pamiętać o nędzy, w jakiej żyją narodzone już dzieci, tak w Polsce jak i na świecie.

Autor newsa: tow.Jakub

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

jednolity front