Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 20 gości.

Wojujący biali chrześcijanie największymi wrogami naszej cywilizacji - to oni są sprawcami największej ilości zamachów terrorystycznych w USA

Ofiary morderstwa w Chapel Hill 10.02.2015 dokonanego przez białych chrześcijan

Jak podaje portal strajk.eu Nie muzułmanie, ani nie Arabowie czy Afgańczycy, lecz biali fundamentalistyczni chrześcijanie dokonują najwięcej skutecznych ataków terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych. 

 
Są to konkluzje z opublikowanego w dniu 27 listopada raportu opracowanego przez New America Foundation. Jak pisze New York Times - po 11 września 2001 roku doszło do 26 zamachów z 74 ofiarami śmiertelnymi. Z czego aż 19 zamachów, które przyniosły łącznie 48 ofiar, zostało przeprowadzonych przez ludzi niezwiązanych z islamem.

 
Jak twierdzi Mnar Muhawesh, redaktorka portalu Mint Press


 
 
–  Statystyki mówią same za siebie. Tymczasem w Guantanamo nie przetrzymuje się obywateli amerykańskich i nie wysyła się dronów,by bombardowały „ośrodki bezprawia”, czy też likwidowały „podejrzanych mężczyzn w wieku poborowym”
Statystyki te nie uwzględniają jednak wielu zamachów mogących mieć tło istotnie religijne, a dokonanych przez chrześcijan, np. morderstwa 3 studentów w Chapel Hill w północnej Karolinie dokonanego 10 lutego 2015.
 
 
Pokazuje to, że poglądy prezentowane przez takich ludzi jak Leszek Miller, który ostatnio uznał że"wojujący islam jest wrogiem naszej cywilizacji" są niczym innym jak szerzeniem reakcyjnej i szowinistycznej manipulacji.

Społeczność

Ernst Thälmann - Sohn seiner Klasse