Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

Test nowej rakiety międzykontynentalnej. Całe USA w zasięgu odwetowego ataku KRLD. Barbara Nowacka i Warszawa też [akt.]

Hwasong-15 bis.jpg

Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna przetestowała z powodzeniem rakietę międzykontynentalną (ICBM) typu Hwasong-15, która może dosięgnąć cele znajdujące się na całym terytorium USA. Pocisk ten jest w stanie przenosić głowice jądrowe najnowszej generacji.
 
Rakieta przeleciała 950 km, a maksymalna wysokość osiągnęła 4475 km. Oznacza to, że jeśli rakieta zostałaby skierowana na normalną trajektorię, pokonałaby odległość około 13 tysięcy kilometrów i mogłaby dosięgnąć stolicy Stanów Zjednoczonych. Test miał miejsce w nocy ze wtorku na środę, o 03:18 czasu lokalnego (19:18 czasu polskiego).
 
W oświadczeniu odczytanym w północnokoreańskiej telewizji centralnej poinformowano, że rakiety typu Hwasong-15 (KN20) są w stanie przenosić najcięższe głowice jądrowe i trafiać cele znajdujące się na niemal całym terytorium Stanów Zjednoczonych.
 
Po udanej próbie Kim Dzong Un oświadczył: "Wypełniliśmy wielkie historyczne zadanie stworzenia sił atomowych".Wg KCNA strategiczny arsenał nuklearny chroni suwerenność KRLD przed nuklearnym szantażem i groźbami amerykańskich imperialistów oraz nie stanowi zagrożenia dla żadnego państwa ani regionu, dopóki niezagrożone są interesy KRLD. Wg agencji, jako odpowiedzialne mocarstwo atomowe, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna dołoży wszelkich starań, aby chronić światowy pokój i stabilność polityczną.
 
Barbara Nowacka i Warszawa w zasięgu jądrowego odwetu KRLD

W razie udziału Polski w napaści na Koreańską Republikę Ludowo-Demokratyczną, również nasz kraj może stać się celem atomowego odwetu. Powinna o tym pamiętać niespełniona liderka polskiej lewicy - pani Barbara Nowacka.
 
W piątek 15 września 2017 r. - w wywiadzie radiowym - Nowacka wypowiedziała się w Barbara Nowacka Barbara Nowacka "liderka lewicy"sprawie Korei Północnej w duchu, który można uznać za podjudzanie do udziału Polski w napaści na ten kraj.
 
- Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego cywilizowany świat toleruje piekło, które kolejny Kim tworzy swoim obywatelkom i obywatelom. Przecież wszyscy wiedzą, jakim on [Kim Dzong Un] jest zagrożeniem i póki co reakcje są słabe -  powiedziała Nowacka.  
 - Wysyłanie żywności do kraju, w którym ludzie siedzą w obozach koncentracyjnych, jest skandalem, w KRL-D należy wprowadzić próby demokratycznego ustroju. Nie będzie innego wyjścia niż wojna. Jeśli nie zadziałamy teraz, to należy się liczyć z wielkimi ofiarami cywilnymi. Pierwsza będzie Japonia -  dodała. 
 
W trosce o bezpieczeństwo i przetrwanie narodu Polskiego prosimy Panią Basię, by w pierwszej kolejności zajęła się wprowadzaniem ustroju demokratycznego w autorytarnych państwach Półwyspu Arabskiego: Arabii Saudyjskiej, Katarze (tam prześladują gejów i kobiety, nie ma swobód religijnych itp.). Co najważniejsze, kraje te nie mają broni jądrowej i Poska stosunkowo bezkarnie może przyłączyć się do amerykańskiej agresji w celu ustanowienia liberalnej demokracji.
 

 
FILM: Test rakiety Hwasong-15, wyemitowany przez telewizję KRLD

See video

Społeczność

Ochotnik