Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 34 gości.

Uwolnić Mateusza Piskorskiego ! Podpisz petycję !

Uwolnić Mateusza Piskorskiego !

Podpisz petycje ze uwolnieniem bezprawnie więzionego od niemal 2 lat Mateusza Piskorskiego!

Za swoją działalność przeciwko okupacji Polski przez wojska amerykańskie i przeciwko członkostwu Polski w NATO został oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin na co od prawie 2 lat ABW nie przedstawiła żadnych dowodów. Jedynym celem zatrzymania Piskorskiego było uniemożliwienie mu zorganizowania demonstracji antyimperialistycznej podczas warszawskiego szczytu NATO w 2016. Bezprawne przetrzymywanie Piskorskiego to złamanie wszystkich możliwych norm demokratycznych. Mateusz Piskorski jest więźniem politycznym i każdy kolejny dzień spędzony w areszcie to hańba dla Polski. Dlatego my niżej podpisani domagamy się NATYCHMIASTOWEGO UWOLNIENIA Mateusza Piskorskiego.

Pomimo pewnych różnic politycznych  w wizji lewicowości, solidaryzujemy się bezwarunkowo z Mateuszem Piskorskim jako więźniem politycznym i ofiarą represji państwowego aparatu przemocy i domagamy się natychmiastowego uwolnienia Mateusza Piskorskiego. 

LINK DO PETYCJI:

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Zbigniew_Ziobro_Minister_Sprawiedliwosci_Prokurator_Generalny_Uwolnic_Mateusza_Piskorskiego/share/?new

 
LIST OTWARTY DO PRZYJACIÓŁ Z LEWICY Z GRUDNIA 2016 ROKU Z KOMENTARZEM WR:

http://www.1917.net.pl/node/21994

Społeczność

future2