Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 16 gości.

Represje przeciwko "Władzy Rad" - prokuratura nierychliwa....

antykomuna.png

Młyny „prawa i sprawiedliwości” mielą w naszym kraju bardzo powoli. Grubo ponad miesiąc od złożeniu zażalenia na represyjne działania prokuratura Krzysztofa Parchimowicza, Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów raczyła przesłać skargę do sądu.

Przypomnijmy. Represje polityczne wymierzone w redakcję portalu „Władza Rad”  nabrały rozpędu 30.kwietnia br., kiedy  policja wkroczyła do mieszkania właściciela domeny internetowej www.1917.net.pl i zarekwirowała  laptop, dwa dyski zewnętrzne oraz telefon komórkowy – praktycznie odcinając go od kontaktu ze światem. Decyzję o przeszukaniu i zajęciu mienia wydał prokurator Krzysztof Parchimowicz – zdeklarowany „obrońca demokracji i apolityczności prokuratury”, okrzyknięty przez ludzi z Komitetu Obrony Demokracji – „Mateuszem Kijowskim prokuratury” 

„Uważamy, że polityka nie powinna wkraczać do gabinetów prokuratorskich i na sale sądowe. Uważamy tak w interesie obywateli. Bowiem partyjny prokurator i partyjny sąd to jest sytuacja stresowa dla obywatela i opresyjna, gdy przyjdzie mu walczyć z instytucją państwową w sądzie” - twierdził Krzysztof Parchimowicz maju 2017 r.

Te, jakże słuszne słowa wypowiedział po tym, jak Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny - Zbigniew Ziobro, zdegradował go o trzy szczeble w hierarchii - z funkcji prokuratora w Prokuraturze Generalnej, do prokuratora rejonowego na warszawskim Mokotowie.

O tym, jak działa i jakie metody stosuje apolityczny demokrata Parchimowicz mogliśmy przekonać się pod koniec kwietnia br, gdy policja wtargnęła do mieszkania właściciela domeny goszczącej portal "Władza Rad" [więcej..Represje przeciwko "Władzy Rad" - przeszukanie w mieszkaniu właściciela domeny, Represje przeciwko "Władzy Rad" - zażalenie na prokuratora].
 
Teraz sąd oceni, czy działania prokuratora Krzysztofa Parchimowicza były zgodne z obowiązującym prawem. 
 


Za zgodą prześladowanego za przekonania publikujemy treść pisma nadesłanego przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Mokotów w Warszawie.
 
 
Warszawa, dnia 28.05.2018 r.
 
Prokuratura Rejonowa
Warszawa-Mokotów w Warszawie
ul. Wiktorska 91a, 02-582 Warszawa
tel. 22 21-71-360, fax. 22 21-71-366
 
 
 
PR 2 Ds.2074.2017
 
 
 
Pan
[dane osobowe usunięte na prośbę osoby represjonowanej]
 
Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów uprzejmie zawiadamia, że w dniu 28.05.2018r. Sprawa PR 2 Ds. 2074.1017 [sic] została przekazana wraz z zażaleniem do Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa Wydział XIV Karny Sekcja Postępowania Przygotowawczego celem rozpoznania.
 
Na zarządzenie prokuratora
 
REFERENT
PROKURATURY REJONOWEJ
WARSZAWA-MOKOTÓW
w Warszawie
 
Joanna Karaś
 

 
 

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

BLOOD