Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 19 gości.

Czy Adam Bodnar stanie w obronie wolności słowa?

Adam Bodnar

30 kwietnia 2018 roku właściciel naszej domeny padł ofiarą policyjnych represji reżimu PiS. Działająca na polecenie ministrów Błaszczaka i Brudzińskiego (Departamentu Analiz i Polityki Migracyjnej MSWiA) policja zarekwirowała sprzęt elektroniczny. 7 maja nasz Towarzysz złożył zażalenie na działanie organów ścigania. Po niemal 2 miesiącach, 5 lipca Sąd rejonowy Warszawa-Mokotów podjął decyzę o nieuwzględnieniu zażalenia, uginając się tym samym pod batem reżimu PiS. 30 lipca właściciel naszej domeny zdecydował o złożeniu zażalenia do Rzecznika praw obywatelskich.
 

Kilka dni temu otrzymaliśmy informację o pismie datowanym na 20 sierpnia z biura RPO z prośbą o udostępnienie akt sprawy. Oznacza to, że Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zabrał się do pracy. Zobaczymy, czy będzie w stanie wykazać się jako obrońca praw człowieka przed zakusami zapatrzonego w sanację reżimu.
 
-----------------------------------------------------------------------
Treść listu:
 
 
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
Zespół Prawa Karnego
11.519.761.2018.KM
 
 
 
Prokurator Rejonowy
Warszawa-Mokotów
ul.Wiktorska 91a
02-582 Warszawa 
 
 
Dot. PR 2 Ds. 2074.2017.VI
 
 
Działając z upoważnienia Rzecznika Praw Obywatelskich w związku ze skierowanym przez Pana [Imię i nazwisko właściciela naszej domeny] wnioskiem z dnia 7.08.2018r. (data wpływu do biura RPO 9.08.2018r.) dotyczącym prowadzonego w tamtejszej Prokuraturze postępowania o sygn. akt: PR 2 Ds. 2074.2017.VI, zwracam się z uprzejmą prośbą o poinformowanie Rzecznika o stanie prowadzonego postępowania, załączenia teo pisma do akt sprawy oraz poinformowanie, czy w/wymieniony składał zażalenie na zatrzymanie komputera-laptopa, dwóch dyskó przenośnych, oraz telefonu komórkowego
 
 
Zał - 1
 
 
Z poważaniem
mgr Krzysztof Marczuk
Główny Specjalista
 
 
Do wiadomości:
 
Pan: [Imię i nazwisko właściciela naszej domeny]
 
Zał : Klauzula informacyjna

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Dobry kułak