Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

Brytyjskie służby zinfiltrowały kampanię Sandersa w 2016 r.

Bernie Sanders

11 grudnia dziennikarka Sputnik Radio, Kit Klarenberg, została wyrzucona z siedziby Institute for Statecraft – brytyjskiej organizacji, która za rządowe pieniądze publikowała propagandę oczerniającą lewicową opozycję. Osobą, która usunęła dziennikarkę z terenu Instytutu, był jego pracownik Simon Bracey-Lane, który jak się okazało w 2016 roku... pracował dla kampanii Berniego Sandersa (na zdjęciu).
 
Pracując dla kampanii Sandersa w stanie Iowa, Bracey-Lane udzielił 27 stycznia 2016 roku wywiadu agencji AFP. Zadeklarował w nim brak zainteresowania polityką w rodzimej Wielkiej Brytanii i opisywał jak rzekomo zainspirowała go kampania amerykańskiego socjaldemokraty. Jednak w wywiadzie dla portalu Buzzfeed z 1 lutego tego samego roku, twierdził, że nie tylko interesuje się brytyjską politykę, ale również, że wstąpił do Partii Pracy we wrześniu 2015 roku, po zwycięstwie Jeremy'ego Corbyna, którego miał być gorącym zwolennikiem.
 
Dokumenty Instytutu ujawnione przez hakerski kolektyw Anonymous pokazują, że Simon Bracey-Lane był ceniony ze względu na swoje doświadczenia w „amerykańskim systemie wyborczym”.
 
Ujawnione fakty wskazują, że międzynarodowy kapitał niepokoi narastająca lewicowa fala na Zachodzie.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

front