Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Historyk IPN publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa

IPN

Wojciech Muszyński jest głównym specjalistą w Oddziałowym Biurze Badań Historycznych IPN w Warszawie. W swojej działalności zajmuje się przede wszystkim wybielaniem endecji.

Na FB Muszyński pozostawił pod wywiadem z Maciejem Koniecznym, politykiem Lewicy Razem, dla Plus Minus, komentarze, w których promował reżim Augusto Pinocheta.

W Chile w 1973 r. członkowie partii Razem zostaliby helikopterami przewiezieni nad ocean i tam puszczeni wolno (30 mil od brzegu)” – stwierdził Muszyński. Gdy inny komentator skorygował go, że to argentyński reżim gen. Videli zrzucał przeciwników politycznych do oceanu, Muszyński odpowiedział: „Tak to był skrót myślowy. W Chile używano jakiegoś wulkanu. Ale kim jestem żeby oceniać? To było dobre, choć zdecydowanie za mało”.

Obecnie profil Muszyńskiego jest niedostępny dla nieznajomych, poza kilkoma fotografiami, zdjęciem w tle i zdjęciem profilowym (widoczni są na nich Romuald Rajs „Bury” oraz gen. Franco). W 2015 r. zamieścił na nim grafikę Narodowego Odrodzenia Polski przedstawiającą powieszonego Baracka Obamę.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci