Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 20 gości.

Przewodniczący ZPP popiera atak terrorystyczny w Iraku

Kapitalista

Przewodniczący Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak zamieścił na Twitterze wpis, w którym postuluje, że Polska powinna kontynuować swoją poddańczą, proamerykańską politykę zagraniczną nawet po zamordowaniu gen. Ghasema Solejmaniego. Morderstwa USA dokonało w piątek, podczas irańskiej misji dyplomatycznej w stolicy Iraku. Atak sprzeczny z prawem międzynarodowym, został potępiony jako akt agresji przez Irak, który domaga się wycofania wojsk USA ze swojego terytorium.

Niezależnie co kto sądzi o zabójstwie Soleimaniego – w USA mamy interesy, w Iranie nie mamy. Jakieś łzawe bredzenie o przyjaźni, to dobre dla pensjonarek. Czy nam się to podoba czy nie – jeśli chcemy mieć szanse na obronę przed Rosją przez Amerykanów, musimy stanąć po ich stronie” – napisał przewodniczący ZPP.
 
To nie pierwsza perełka Kaźmierczaka czy ZPP. W 2015 roku w wywiadzie dla TVN24 popierał stosowanie nielegalnych form zatrudnienia w reprezentowanej przez niego branży gastronomicznej. W przeszłości potępiał również kontrole UOKiK i PIP oraz płacę minimalną. W 2016 r. oficjalne konto ZPP na FB określiło Urząd Skarbowy, ZUS i NFZ jako „polskie obozy zagłady”.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci