Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

Warszawie grozi zniszczenie sieci komunikacji miejskiej. Faszystowski pajac w muszce kandyduje na prezydenta miasta!

Janusz Korwin-Mikke

Lider partii Wolność i Praworządność Janusz Korwin-Mikke ogłosił, że będzie startował w wyborach na prezydenta Warszawy. Obiecuje, że gdy zostanie prezydentem, to m.in. usunie tramwaje tam, gdzie kolidują one z ruchem ulicznym.

Korwin-Mikke powiedział na konferencji prasowej, że w swojej kampanii samorządowej skupi się na problemie związanym z komunikacją miejską w Warszawie. "Będę prezydentem ludzi, którzy mają samochody i którzy są bezlitośnie tępieni przez panią (Hannę) Gronkiewicz-Waltz" - powiedział.

Zapowiedział, że pierwszą rzeczą, którą zrobi, gdy zostanie prezydentem, będzie wyrzucenie z pracy osoby, która odpowiada za stan komunikacji w stolicy. Liderowi Wolność i Praworządność nie podobają się m.in. wprowadzone specjalne pasy dla autobusów, tzw. buspasy. "Mamy do czynienia w Warszawie z tępieniem ludzi na rozmaite sposoby, którzy mają samochody, i trzeba temu położyć kres" - uważa Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke kandydował już cztery razy w krajowych wyborach prezydenckich. W czerwcu 2010 zajął czwarte miejsce wyprzedzając takich polityków jak Waldemar Pawlak, Marek Jurek, Andrzej Lepper i Andrzej Olechowski zdobywając ponad 2 procent głosów.

Portret użytkownika MARCIN
 #

Często tego prawicowego prymitywa można spotkać w TVP wspólnie z innym ksenofobem i oszołomem Wojciechem Cejrowskim robią teraz za "autorytety moralne"w TVP.

 
Portret użytkownika dziwator
 #

To już jest po prostu chore. W jaki sposób ten człowiek utrzymuje się w życiu publicznym i w mediach już od tylu lat? Skąd ma tylu sojuszników w mediach, którzy go prezentują? itd itp.

 

Społeczność

jednolity front