Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 63 gości.

Narodowe Odrodzenie Polski: Wszechpolacy to konfidenci!

mlodziez_wszechpolska_HEAD.jpg

Wg. informacji opublikowanych w Internecie przez skrajnie prawicowe Narodowe Odrodzenie Polski, Młodzież Wszechpolska jest organizacją współpracującą z polską policją. Na specjalnie opublikowanej przez NOP stronie konfidenci.info znajduje się szereg dowodów m.in informacja prasowa o tym jak podczas akcji przeciwko paradzie homoseksualistów działacz Młodzieży Wszechpolskiej nasłał na sympatyków NOP policję oraz na temat regularnych spotkań kierownictwa MW i KSP w Warszawie.
 
W związku z w/w kwestiami Narodowe Odrodzenie Polski wzywa do bojkotu organizowanego 11 listopada przez Młodzież Wszechpolską i ONR Narodowego Święta Niepodległości"; "idąc na organizowany przez nich marsz wspierasz policyjne konfitury" czytamy na plakacie NOP.

Portret użytkownika fancom
 #

Co info o tych szumowinach ma wspólnego z lewicą? Co przeciętnego rewolucjonistę interesują wzajemne animozje i niesnaski faszolstwa?

 
Portret użytkownika dos
 #

Fancom w dziale Świat jest info zamachu na kościół katolicki w Bagdadzie. Nie ma to również nic wspólnego z lewicą.

 
Portret użytkownika Lord Dragon
 #

MW w sumie nic takiego skrajnego nie robi. Co oni robią: protestują przeciw aborcji i feministkom (i słusznie moim zdaniem), zorganizowali Marsz Grunwaldzki i wiele innych tego typu. To są ci narodowi demokraci których byłbym w stanie zaakceptować. A co do tego ONR to widać że skumali się na ten marsz z MW dla poprawienia swoich statystyk. Chcą przekroczyć magiczną liczbę 1000.

 

Społeczność

Lenin001