Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 22 gości.

Liczba wizyt na stronie w lutym wzrosła o rekordowe 71,3% i przekroczyła 20 tysięcy!

Luty 2011

Miesiąc luty to był nie tylko okresem skromnych obchodów pierwszej rocznicy działalności naszego portalu, lecz także czasem, w którym strona WR zanotowała wzrost na nienotowanym wcześniej poziomie.
 
Ilość wizyt na naszej stronie z 12 484 w styczniu wzrosła do 21 377 w lutym, czyli o 71,3%.
Dla porównania, największy wzrost miesięczny dotąd zanotowaliśmy w od października do listopada 2010 i wynosił on 16,4%.
 
Zanotowany przyrost liczby odwiedzin był większy niż przyrost w skali czterech miesięcy od września 2010 do stycznia 2011.
 
Od początku istnienia WR na stronie zanotowano łącznie 115 377 wizyt

Portret użytkownika Marat
 #

Brakuje nowych artykułów tow.Nowickiego, premierowy tekst i nowy rekord odwiedzin murowany:)

 
Portret użytkownika Marat
 #

Niestety trzeba też spojrzeć trochę krytycznie na rozwój portalu, liczna odwiedzin wzrasta ale chyba brakuje premierowych tekstów które dostępne byłby tylko tutaj, forum padło, nie pojawiają się nowe filmy produkcji WR...:(
Pozdrawiam,
sympatyk WR, Marat.

 
Portret użytkownika uno
 #

Gdybyśmy mieli zawodową redakcję, pracującą przy portalu 8 godzin dziennie,to pewnie moglibyśmy osiągnąć dużo więcej.
Jak na projekt robiony siłami społecznymi, przez ludzi poświęcających swój wolny czas, uważam, że i tak jest nieźle.

 
Portret użytkownika tres
 #

Jak to nie ma nowych, premierowych tekstów. W tym tygodniu puściliśmy dwa (jak nie więcej) - tekst tow. Filipa i "Pożar Reichstagu i oskarżenie Dymitrowa", na początku lutego poszła "Prawda o Rosji Sowieckiej" Trockiego też "premierowa" wersja, więc jest tego całkiem sporo, aby wymienić ile, nie starczyłoby mi czasu ani miejsca aby tutaj napisać, choć nie ukrywamy że nasze ambicje są znacznie większe niż to co udaje się na naszej stronie opublikować, aby je zrealizować, potrzebujemy jednak pomocy nowych redaktorów.

Nowych tekstów tow. Nowickiego jakoś nie ma i raczej nie będzie, bo wszystko wskazuje że rzeczony obiekt westchnień przeszedł już na polityczną emeryturę, choć wszystko rzecz jasna może się jeszcze zmienić.

Filmów nie ma na razie, bo póki co zima jeszcze trzyma i nikomu nie chce się demonstrować przy ujemnych temperaturach. Dlatego jesienią puszczaliśmy całkiem sporo filmów z demonstracji a teraz tylko jeden film z LL-demo w styczniu, bo po prostu nie było z czego. Taki mamy w Polsce klimat. Jak tylko zacznie się wiosna protestów, pojawią się i filmy z nich.

 
Portret użytkownika Marat
 #

Co do premierowych tekstów, to chodziło mi bardziej o teksty dotyczące aktualnej sytuacji politycznej w Polsce z punktu widzenia komunisty. Zamieszczone artykuły są ok, ale żeby nie dominowały teksty o charakterze historyczno-wspominkowym, by nie doprowadzić do sytuacji takiej jak na blogu trzeciswiat.wordpress.com, kto czyta tamtejsze artykuły o tytułach: "Przemówienie boskiego tow. Kim IrSena w związku z rekordowym zbiorem rzodkiewki w 1957 roku".(wiem, wiem tak źle tutaj nie jest)
Pozdrawiam,
Marat.

 

Społeczność

Niech żyje rewolucjca socjalisyczna