Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

Warszawa: Pokazy filmu "Inside job" w Kinie Femina

inside-job-charles-ferguson-2011.jpg

Film nagrodzony Oscarem, to pierwszy materiał filmowy dokumentujący szokującą prawdę o kulisach kryzysu ekonomicznego z 2008 roku. Globalna zapaść na rynkach finansowych, która przyniosła straty w wysokości ponad 20 bilionów dolarów, doprowadziła w rezultacie do utraty pracy i domów przez  miliony ludzi. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę wnikliwym działaniom badawczym i wywiadom przeprowadzonym z głównymi graczami rynków finansowych, politykami i dziennikarzami, film pokazuje rozwój
...
spekulacyjnych operacji finansowych i stojącego za nimi przemysłu finansowego. Rzuca również światło na wzajemne relacje i mechanizmy, które doprowadziły do skorumpowania działań politycznych, regulacyjnych i świata nauki. Narratorem filmu jest laureat Oscara® Matt Damon.

(Opis ze strony Filmweb.pl)
 
Gdzie: Warszawa, Kino Femina
Kiedy: Od Soboty (12 marca) film wyświetlany trzy razy dziennie: o 13.00, 18.45 i 21.00)

Portret użytkownika dos
 #

Tak z praktycznych informacji: Bilety w Kinie Femina są najtańsze od poniedziałku do czwartku droższe od piątku do niedzieli. Najtańsze są we wtorki i czwartki w ramach promocji "Tanie wtorki i czwartki" i wg. strony Helios net wtedy bilety na "Inside job" kosztowac beda 13 zlotych.

 
Portret użytkownika norbo
 #

Kryptoreklama to nie jest, prawda? Oskar(d)y to nagrody komercyjngo kapitalistycznego swiata filmowego :D Blagam, nie wyjezdzajcie mi tutaj z "sekciarstwem", przeciez wiadomo ze na "walce ze zlem" calkiem niezle sie zarabia....

Oscara® - to juz przesada! jak mozna zastrzec imie meskie? a swoja droga dlaczego nikt nie stawia znaczka © (copyright) przy cytatach w stylu: "proletariusze wszystkich krajow...."????

 
Portret użytkownika dos
 #

http://alterkino.org/inside-job - firm za friko do ściągnięcia.

"Kryptoreklama to nie jest, prawda?"
Nie tylko jawne zaproszenie do obejrzenia w/w filmu a jawne wyklucza opcję krypto.

 

Społeczność

Ernst Thälmann - Sohn seiner Klasse