Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 23 gości.

Iława, Elbląg: Przygotowania do kampanii wyborczej PPP - "Sierpień 80"

PPP

9 kwietnia w Iławie odbyło się spotkanie Polskiej Partii Pracy - "Sierpień 80" z mieszkańcami Iławy i okolic z udziałem przewodniczącego, Bogusława Ziętka i kandydatami ugrupowania z ziemi iławskiej w zbliżających się wyborach parlamentarnych, m.in. Zofią Ćwikiel, Mariuszem Kulawickim i Tomaszem Oczkowskim.

W trakcie rozmów obszernie rozmawiano o programie PPP - "Sierpień 80". Rozmowy dotyczyły także spraw OFE oraz możliwej szerokiej emigracji zarobkowej po otwarciu rynków pracy przez kolejne państwa członkowskie Unii Europejskiej po 1 maja br.

"Stworzyliśmy struktury partii na terenie, na którym do tej pory ich w ogóle nie było. Pozyskujemy nowych członków i sympatyków. Mamy wyrazisty program polityczny, ale też prawdziwą receptę na toczące nas schorzenia ekonomiczne" - mówił podczas spotkania Oczkowski.

Dzień później, 10 kwietnia do podobnego spotkania doszło w Elblągu. Rozmawiano tam głównie o nurtujących mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego problemach dotyczących ogromnego bezrobocia oraz o pomysłach Polskiej Partii Pracy - "Sierpień 80" na służbę zdrowia.

Lewica.pl, Patryk Kosela

Portret użytkownika LewySierpowy
 #

Widzę że dość często promuje się tutaj PPP, macie kontakty z kierownictwem tej partii? Czy Mariusz Olszewski, wiceprzewodniczący tej partii, porzucił już swoje klero-faszystowskie poglądy? Kilka lat temu bardzo często widać go było w towarzystwie Wszechpolaków i innych NOPowców (z NOPem to była nawet jakaś koalicja wyborcza). Jak zmienił poglądy to bardzo dobrze.

 
Portret użytkownika dos
 #

Nie Mariusz Olszewski nie ma "klerofaszystowskich" poglądów i tyle w temacie.

 
Portret użytkownika LewySierpowy
 #

Gdy zasiadał w ławach sejmowych to często składał wiernopoddańcze deklaracje wobec Radia Maryja, domagał się uhonorowania Romana Dmowskiego, często przyjmował Wszechpolaków i NOPowców w swoim biurze poselskim, to jasno wskazuje na to że jednak miał klero-faszystowskie poglądy, ale jak twierdzicie je zmienił do bardzo dobrze. Obiektywnie twierdząc to sprawny polityk.

 
Portret użytkownika dos
 #

Tak to sprawny polityk.

 

Społeczność

UPA