Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 1 użytkownik i 60 gości.

18 września 2011 - odbyła się ogólnopolska konwencja wyborcza Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80

Obraz 004.jpg

W dniu 18 września 2011 odbyła się ogólnopolska konwencja wyborcza Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80. Na konwencji prezentowani byli kandydaci partii w wyborach. Na liście PPP jest najwięcej ludzi młodych i kobiet w porównaniu do innych list.

Konwencja rozpoczęła się od przemówienia lidera partii, Bogusława Ziętka, który zaprezentował program i przekonywał publikę o rychłym "końcu liberalnych hochsztaplerów rządzących od 20 lat", którzy mają zbankrutować niczym bank Lehman Brothers.

Przewodniczący zaprezentował program partii którego sztandardowym postulatem jest likwidacja "umów śmieciowych" tzn zatrudniania pracowników na umowę-zlecenie i umowę o dzieło zamiast na etat.

W kolejnej części konwencji swoje przemówienie wygłosiło ponad 20 z niecałych 800 kandydatów do parlamentu jakich wystawiła partia.

Dobrze przemówienie wygłosiła bohaterka strajku w markecie Tesco Elżbieta Fornalczyk która startuje w Katowicach. Fornalczyk mówiła o ciężkich warunkach pracy w markecie i głodowych pensjach, jak i tym że pracownicy powinni się zjednoczyć i wesprzeć swoją reprezentację polityczną.

Patryk Kosela startujący z Legnicy pokazał oszustwo rządu PO który wbrew obietnicom pokątnie prywatyzuje największe państwowe przedsiębiorstwo i jednego z wiodących producentów miedzi na świecie - górniczo-hutniczy kombinat KGHM zatrudniający około 100 tysięcy osób. Obecnie większość akcji KGHM jest w posiadaniu prywatnych inwestorów.

Przedstawiciele Samoobrony na listach PPP w tym Lech Kuropatwiński startujący jako "jedynka" z Torunia mówili że swoim startem, wypełniają "ostatnią wolę Andrzeja Leppera"

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

Chcemy waszych minerałów