Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 89 gości.

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej: Podwyżek nie będzie!

Jarosław Zagórowski (prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej)

Po niedawnym wejściu na giełdę jednego z największych producentów węgla w Polsce, Jastrzębskiej Spółki Węglowej, jej prezes, Jarosław Zagórowski, w wywiadzie dla portalu Wirtualny Nowy Przemysł, odnosi się bardzo chłodno do wszelkich oczekiwań związkowców.

Jak twierdzi prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Mamy do czynienia z wysoce niepewną sytuacją w polskiej i europejskiej gospodarce. Wiele firm wstrzymuje się z przyjęciami nowych pracowników. JSW funkcjonuje na wymagającym i konkurencyjnym rynku. Określenie kolejnego kosztu stałego w tak niepewnej sytuacji byłoby dużą nieodpowiedzialnością

Jak twierdzi Zagórowski, po tym, jak pracownicy otrzymali 5.5% podwyżki i pakiet akcji pracowniczych, dalszych podwyżek nie będzie, natomiast system płac, tak aby płacić więcej pracownikom, którzy bardziej przykładają się do swych obowiązków.

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej skończył się czas jałowych spotkań ze związkami. Będą prowadzone spotkania, które mogą coś pożytecznego przynieść. Natomiast spotkań dla samego tylko spotykania się już nie będzie.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

USRR