Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

ministerstwo finansów

Protest w obronie barów mlecznych

Bar_Mleczny_Turysta_Szczecin_menu.jpg

W sobotę 25 stycznia br. na rynku Głównym koło pomnika Adama Mickiewicza w Krakowie odbył się protest w obronie barów mlecznych.

Polska tonie w długach, regiony też

Dlug_2223411.jpg

III Rzeczpospolita staje się krajem coraz to mocniej zadłużonym – przyznało Ministerstwo Finansów. Pod koniec września b.r. zadłużenie Skarbu Państwa sięgnęło 847 mld 710,5 mln zł.

Minister finansów szerzy zamieszanie?

Minister finansów - J. Rostowski

W tym tygodniu mediami wstrząsnęła informacja, jakoby minister finansów, Jan Vincent Rostowski, podał się do dymisji po przyjęciu przez rząd nowelizacji tegorocznego budżetu.

Fundusz Pracy w ręce związków... I kapitalistów

Krzysztof Kosiński

Jak wynika z nieoficjalnych informacji przekazanie Funduszu Pracy w zarządzanie związkom zawodowym i pracodawcom przewiduje projekt ustawy, nad którym pracuje PSL.

Ministerstwo finansów wykupi bony skarbowe o wartości 1-2 miliardów złotych

ministerstwo-finansow.jpg

Ministerstwo Finansów ma zamiar zorganizować przetarg odkupu bonów skarbowych. Ministerstwo deklaruje chęć odkupienia papierów o wartości 1-2 mld zł. Przetarg został zaplanowany na 27 grudnia.

Warszawa: Ministerstwo Finansów chce zniesienia lokat "antybelkowych" od 2012 r.

Minister finansów - J. Rostowski

Resort finansów chce, by zmiany w Ordynacji podatkowej, które uniemożliwią zakładanie lokat „antybelkowych", weszły w życie 1 stycznia 2012 r.

MFW otwiera nową linię kredytową dla Polski.

LogoIMF-150.jpg

Jak donosi ekonomiczny dodatek do "Rzeczpospolitej", "Rynki i Firmy" Międzynarodowy Fundusz Walutowy zgodził się na otwarcie dla Polski kolejnej linii kredytowej.

Społeczność

Towarzysz Lenin oczyszcza ziemię ze śmieci