Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Aleksander Kwaśniewski

Polska: Kwaśniewski deklaruje wparcie dla Komorowskiego

Bronisław Komorowski

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski, niegdyś reprezentant lewicy, zadeklarował, że w drugiej turze wyborów prezydenckich, która odbędzie się 24 maja, odda głos na starającego się

Wyrok ETCPS w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce : Kwaśniewski łamał prawa człowieka torturując ludzi na zlecenie imperializmu USA

Aleksander Kwaśniewski kłamie w sprawie więzień CIA

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu jednogłośnie orzeka, że Polska złamała zakaz torturowania i nieludzkiego traktowania w więzieniach CIA na terenie Polski.

Z życia "lewicy"

kwasniewski_600.jpeg

Aleksander Kwaśniewski zasiada w radzie doradców firmy Kulczyk Investments (wraz z byłym prezydentem Niemiec Horstem Köhlerem i emerytowanym amerykańskim generałem Jamesem L. Jonesem).

Miller: "Manifestacja ludzi pracy, a nie kongres"

indeks.jpg

Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszek Miller zapowiedział, że SLD - razem z Ruchem Palikota - weźmie udział w manifestacji w dniu Święta Pracy - Pierwszego Maja.

Powrót Olka do polityki

Kwaśniewski.jpg

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski zadeklarował że weźmie udział w tworzeniu centrolewicowej koalicji, której powstanie inicjuje Ruch Palikota.

Unia Pracy o budowaniu lewicy

1575bb8ee4281e93418aa60d533bc85f,46,1.jpg

- Budowę nowej lewicy skupionej wokół jednego programu, najlepiej pod przywództwem Aleksandra Kwaśniewskiego, proponuje Unia Pracy (UP) - powiedział przewodniczący tej partii Waldemar Witkowski (na zd

Kwaśniewski o jednoczeniu pseudolewicy

pseudolewica.jpg

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski rozmawia z Januszem Palikotem o jednoczeniu "lewicy". Ale Sojusz Lewicy Demokratycznej ma na to własny pomysł.

Były prezydent doradcą sztabu wyborczego SLD

kwasniewski.jpg

Jak donosi portal Gazeta.pl były prezydent Aleksander Kwaśniewski zostanie doradcą sztabu wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Informację potwierdza rzecznik prasowy SLD Tomasz Kalita.

Miller i Kwaśniewski zbrodniarzami wojennymi?

Miller_Kwaśniewski.jpg

Od 2008 r. w jednej z prokuratur w Polsce toczy się śledztwo (sygnatura akt Ap V Ds.

Społeczność

front