Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

drobnomieszczaństwo

Polski rząd przyjmuje projekt wspierający geszefciarzy

Beata Szydło - premier Polski od 16.11.2015

Nowy system gwarancji dla małych i średnich przedsiębiorstw, realizowany przez BGK za pomocą nowo utworzonego Krajowego Funduszu Gwarancyjnego, zakłada projekt ustawy przyjęty we wtorek przez rząd.

GUS: Wyzysk w mikroprzedsiębiorstwach

GUS - logo

GUS przedstawił raport nt. funkcjonowania mikroprzedsiębiorstw. Wynika z niego, że w 2015 roku działalność gospodarczą w Polsce prowadziło 1 mln 905 tys.

Piotr Ciszewski: Zmarnowana szansa antyfaszystów

Ulotki

Już w trakcie przygotowań tegorocznej demonstracji antyfaszystowskiej jej organziatorzy zaznaczali, że "żadne symbole totalitarne nie będą akceptowane na manifestacji", na myśli ma

Jakub Kwiatkowski: Parę słów o Korwinie

JKM pierwszy pajac RP

Astrologowie ogłaszają tydzień głupoty - populacja korwinistów wzrasta dwukrotnie. Tym oto sucharkiem uraczyła mnie jakiś czas temu pewna osoba, jak się okazało - proroczo.

Filip Ilkowski: Szaleństwo smoleńskie i jego metoda

2. rocznica smoleńska

Cały Kaczyński. Cyniczne granie religią i służalczość wobec USA.

Plankton polityczny ciągnie do Palikota

RP

Jak się okazuje to nie jedynie Janusz Palikot rozgląda się za politycznymi sojusznikami, chodząc od obozu do obozu i wykorzystując populistyczne (w stosunku do danego środowiska) postulaty.

Wojna z handlarzami w Łodzi

lodz_handlarze_24_08_10.jpeg

Władze Łodzi rozpoczęły we wtorek akcję skierowaną przeciwko handlarzom sprzedającym towary, głównie tanią odzież, na ulicach miasta.

Społeczność

Ochotnik