Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 88 gości.

wybory samorządowe 2010

Koniec demokracji w Polsce? Fałszerze wyborów z PO bezkarni!

Platforma Obywatelska liderzy

Wybory samorządowe w Wałbrzychu są ważne - uznał Sąd Okręgowy w Świdnicy, oddalając protest wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta Wałbrzycha Patryka Wilda.

Bogusław Ziętek: Ocena wyborów samorządowych

Ziętek PPP wybory.jpeg

W sondażowych wynikach wyborów do sejmików wojewódzkich Polska Partia Pracy Sierpień ‘80 zajęła 5 miejsce, uzyskując 1,2% głosów.

Lokatorzy wygwizdali panią prezydent HGW

Hanna Gronkiewicz-Waltz

We środę 17 listopada na terenie uczelni SGGW miała miejsce debata wyborcza z udziałem kandydatów na stanowisko prezydenta Warszawy. Udział w debacie wzięli m.in.

Polska Partia Pracy - Sierpień 80 chce debaty na temat dyskryminacji kobiet

ela_fornalczyk.jpg

Z pięciu ogólnopolskich list w wyborach samorządowych do 16 sejmików wojewódzkich, to lista PPP-Sierpień 80 zawiera najwięcej, bo ponad 40 proc.

Kandydaci Polskiej Partii Pracy do sejmików wojewódzkich

PPP

Przydzielono numery list wyborczych do sejmików wojewódzkich

pkw.jpeg

Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała jednolite numery dla list komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach samorządowych. Polska Partia Pracy – “Sierpień 80″ wystartuje z “trójką”.

Racja Polskiej Lewicy przyjęła program dla Warszawy

racja.jpeg

Partia RACJA Polskiej Lewicy pojęła decyzję o starcie wyborach samorządowych w 2010 r. W zależności od lokalnego układu sił wchodzi w skład różnych porozumień wyborczych.

PPP-„Sierpień 80″: O co walczymy?

PPP

Przed wyborami samorządowymi zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniami Polskiej Partii Pracy – „Sierpień 80″ w sprawie najważniejszych problemów społecznych.

Społeczność

jednolity front