Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

studenci

KRD: Studenci dłużni uczelniom prawie 10 mln zł

Pieniądze

Wg Krajowego Rejestru Długów studenci dłużnicy winni są swoim uczelniom łącznie 9,67 mln zł, co oznacza, że ich średni dług wynosi 1883 zł.

Bułgaria: Studenci starli się z policją

Demonstracja studentów w Bułgarii listopdad 2013

Setki bułgarskich studentów chcących otoczyć budynek parlamentu starły się we wtorek 12 listopada  z policją w ramach antyrządowej demonstracji.

Protesty uczniów, studentów i nauczycieli w Chile

Chile - protesty

Kilkadziesiąt tysięcy uczniów, studentów i nauczycieli 8 maja protestowało w Chile przeciwko ograniczaniu powszechnego prawa do edukacji.

Portugalia: Studenci protestują przeciw cięciom

Protesty studentów w Portugalii

Dziś odbyły się demonstracje przeciwko rządowemu planowi cięć w szkolnictwie wyższym. Kilka tysięcy studentów demonstrowało w obronie swoich interesów, z czego najwięcej w Lizbonie i Coimbrze.

Chile: Kolejny masowy protest studentów. Żądają reformy edukacji

Demonstracja studentów Chile 28 czerwiec 2012.jpg

Dziesiątki tysięcy studentów wyszło na ulice, stolicy kraju - Santiago. Podczas ich kilku kilometrowego marszu doszło do bijatyki z policją.

Protestujący domagają się zaprzestania finansowania

Chile: Studenci znów demonstrują na ulicach Santiago

nru-6.jpg

Po raz drugi w ciągu trzech tygodni w stolicy Chile odbyła się wielka demonstracja przeciwko reformie uniwersyteckiej, która spowodowała, że studenci muszę się zadłużać, aby móc dalej studiować.

Polscy studenci więcej pracują niż się uczą

Stypendium naukowe

Jak donosi witryna internetowa prawicowego dziennika "Rzeczpospolita" polscy studenci poświęcają dużo więcej czasu na pracę niż na naukę.

Demokratyczne Zrzeszenie Studenckie: Skończmy z bezpłatnymi stażami

dzs.jpg

Europejskie Forum Młodzieży protestuje przeciw bezpłatnym stażom dla absolwentów. Młodzi domagają się pensji, umów i zakazu przeciągania stażu w nieskończoność - pisze "Metro".

Studenci protestują przeciwko reformie

Protesty studentów, źródło : www.lewica.pl

Wczoraj o godzinie 17:00 Demokratyczne Zrzeszenie Studenckie zorganizował protesty przeciwko reformie szkolnictwa wyższego, które zostało przegłosowane przez sejm 4 lutego.

Społeczność

Chcemy waszych minerałów