Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 13 gości.

Polfa Warszawa

Zakład ze 186-letną tradycją przestanie istnieć?! Protestów w Polfie Warszawa ciąg dalszy

polfa warszawa.jpg

Jak pisze "Gazeta Wyborcza" związkowcy z Polfy Warszawa obawiają się że po sprzedaniu zatrudniającego 1200 osób zakładu w ręce jednego z najbogatszych Polaków, Jerzego Staraka, właści

"To nasz ostatni pokojowy protest" - Relacja z demonstracji pracowników Polfy Warszawa 8 lutego 2012 + FILM

Demonstracja pracowników Polfy 8 lutego 2012 5

W mroźne środowe popołudnie 8 lutego około 500 osób wzięło udział w demonstracji pracowników Polfy Warszawa.

See video

 
 
Jak stwierdził przedstawiciel OPZZ - to czas aby ludzie pracy wyszli na ulice i walczyli o miejsca pracy i o wynagrodzenia.
 
Następnie dwuosobowa reprezentacja związkowców udała się do ministerstwa złożyć petycję. Po około półgodzinnym oczekiwaniu związkowcy zostali przyjęci przez dyrektora biura... w kantorku na ksero.
 
Przewodniczący zakładowej "Solidarności" nie krył oburzenia z tego faktu. Stwierdził on, że żałuje, że protest miał charakter pokojowy i następny protest nie będzie miał już takiego charakteru. Jak powiedział to jest ostatnia pokojowa demonstracja pod ministerstwem. Ale na pewno nie ostatnia demonstracja
 
Przypomniał o tym, że w ostatni poniedziałek, 6 lutego,  odbyło się referendum strajkowe, w którym 85% pracowników opowiedziało się za strajkiem w zakładzie.
 
Zatrudniająca 1200 osób Polfa Warszawa to jeden z ostatnich dużych zakładów przemysłowych na terenie stolicy i zarazem jedna z największych firm farmaceutycznych w kraju

Warszawa: Demonstracja pracowników Polfy

Demonstracja pracowników Polfy 8 lutego 2012 1

We środę 8 lutego po południu pracownicy Polfy Warszawa przemaszerowali ulicami Warszawy w obronie swoich miejsc pracy.

W środę 8 lutego o godzinie 14.00 demonstracja związkowców z Polfy Warszawa

polfa warszawa.jpg

W środę 8 lutego o godzinie 14.00, zrzeszający pracowników fabryki farmaceutycznej Polfa Warszawa Międzyzakładowy Związek Zawodowy Chemików przy Polfie Warszawa S.A.

Związkowcy z Polfy Warszawa walczą o gwarancje zatrudnienia

polfa warszawa.jpg

Jak pisze dziennik "Rzeczpospolita", związkowcy z Polfy Warszawa rozmawiali na temat pakietu socjalnego po raz pierwszy z przedstawicielami Polpharmy o pakiecie socjalnym.

Ogłoszenia parafialne

Społeczność

1917 rev