Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 17 gości.

podwyższenie wieku emerytalnego

Trybunał Konstytucyjny zalegalizował podnoszenie wieku emerytalnego

TK

Solidarność, OPZZ i niektórzy posłowie PiS-u wnieśli wniosek do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie weryfikacji czy tzw. „ustawa 67” nie jest sprzeczna z konstytucją.

Ustawa emerytalna do Trybunału

OPZZ

OPZZ złoży do Trybunału Konstytucyjnego przygotowany przez klub SLD wniosek w sprawie ustawy wydłużającej wiek emerytalny do 67 lat.

Ponad 80% Polaków przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego

67 mały.jpg

Jak donosi tygodnik "Wprost", 79% uczestników badania przeprowadzonego przez CBOS sprzeciwia się rządowym planom podniesienia wieku emerytalnego do 67 lat dla mężczyzn, a aż 86% sprzeciwia się podnies

Posłowie przyjęli "reformę 67" - zmiany w systemie emerytalnym

images_3.jpeg

Sejm uchwalił w piątek zmiany w systemie emerytalnym - podwyższający i zrównujący wiek emerytalny kobiet i mężczyzn do 67 lat. Uchwalono też zmiany w emeryturach mundurowych.

Związkowcy protestowali pod Sejmem przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego

Protest pod sejmem 29  lutego 2012

We środę 29 lutego kilka tysięcy zzwiązkowców m.in. z OPZZ i "Solidarności" pikietowało przeciwko rządowym planom podwyższenia wieku emerytalnego.

"Mesjasz polskiej lewicy" ramię w ramię z premierem w emerytalnej krucjacie. Krokodyle łzy Tuska

Tusk i Palikot

Rzecznik klubu poselskiego Ruchu Palikota, Andrzej Rozenek stwierdził jednoznacznie poparcie swojej partii dla rządowego projekty podwyższenia wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn

Nie chcemy pracować do późnej starości. 80% Polaków sprzeciwia się planowemu przez Tuska podwyższeniu wieku emerytalnego

tusk brzydal2.jpg

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP, 80% społeczeństwa sprzeciwia się planowanemu przez nowy rząd Donalda Tuska podwyższeniu wieku emerytalnego do 67. roku życia.

Społeczność

front