Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 14 gości.

Szpital

Jaworzno: ZSP wspiera protest salowych

związek_syndykalistów_polski.jpg

W sobotę 25 września stowarzyszenie salowych ze szpitala w Jaworznie oraz Związek Syndykalistów Polskich zorganizowali protest o poprawę warunków pracy i podwyższenie płac.

Pacjenci gwałceni w szpitalu psychiatrycznym

szpital.jpg

Do takiego zajścia doszło w wojewódzkim Szpitalu psychiatrycznym w Radomiu, W tym o to szpitalu doszło do zgwałcenia 9-letniego Adasia przez 16-letniego pacjenta niestety nie jest to jedynie zaniedbanie tego szpitala, jak wykazały kontrole Rzecznika Praw Pacjenta pacjenci mają ograniczony dostęp do: Toalet, łazienek , spotkań z bliskimi. Ponadto zdaniem Rzecznika Praw Pacjenta to nie jest pierwszy przypadek przemocy seksualnej nad młodszymi pacjentami.
Co najgorsze Dyrektor szpitalu
Włodzimierz Guzowski(61 L.) całą sprawę komentuje w następujący sposób:

'Takie rzeczy się zdarzają nie tylko w szpitalach, ale nawet w kościele - powiedział nam dyrektor.”

Co gorsza w tym też szpitalu znaleziono martwą pacjentkę na schodach co pan Dyrektor tłumaczy iż „ten szpital leczy dzieci z zaburzeniami umysłowymi..”

Teraz prowadzi się dochodzenie w tej sprawie przez prokuraturę, jednak dalej nie zmieniono Dyrektora Włodzimierza G. który jest dyrektorem tego szpitalu od stycznia 2011roku i niestety Marszałek Województwa Mazowieckiego w dalszym ciągu nie zwolnił go z posady Dyrektora Szpitalu.

Społeczność

Lenin001