Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 19 gości.

spadek

Spadki na Wall Street

Kryzys

Nowojorskie indeksy giełdowe rozpoczęły wtorkową sesję w okolicach poniedziałkowego zamknięcia, ale w drugiej połowie dnia powróciły solidne spadki.

Polska: Bezrobocie spada, choć nadal jest wysokie

Bezrobocie

Stopa bezrobocia w październiku 2014 r. wyniosła 11,3 proc. – donosi Dziennik Trybuna. W stosunku do września spadła ona o 0,2 proc.

Dług publiczny spada, dzięki reformie OFE

money.jpg

Zadłużenie sektora państwowego i samorządowego w Polsce spadło w pierwszym kwartale 2014 r. do 49,5 proc. PKB – informuje Dziennik Trybuna.

Znaczny spadek cen złota

money.jpg

Złoto w roku 2013 staniało, i to bardzo, bo aż o 28 proc. Ucierpieli na tym ci, którzy swoje oszczędności zainwestowali w ów kruszec.

Panie premierze, gdzie pracować?

Bankrut.jpg

Według danych GUS (Głównego Urzędu Statystycznego) z 2012 do końca 2013 upadek firm przekroczy 50% z roku na rok, ostatecznie wynosząc ponad 1300.

Niebywałe! Benzyna tanieje!

6536_paliwo.jpg

Dobra wiadomość dla kierowców, głównie tych poruszających się samochodami z silnikami benzynowymi – ceny paliw tuż przed długim weekendem spadły i wynoszą średnio 5, 72 zł za benzynę 95.

Produkcja przemysłowa po raz kolejny rozczarowuje

Przemysł

Produkcja przemysłowa była wyższa jedynie o pół procent niż przed rokiem. Analityków wynik ten rozczarował, spodizewali się bowiem wzrostu o 1,9 procent.

Zielona wyspa tonie

polska.jpg

Prognozy dla polskiej gospodarki z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień są coraz gorsze.

Społeczność

UPA