Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 15 gości.

pracownicy

Polska: Pracownicy lotniska im. Chopina rozpoczną uliczny protest

Strajk

Osoby zatrudnione na lotnisku im. Chopina, czyli w największym polskim porcie lotniczym, zamierzają protestować pod siedzibą Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa – informuje portal Strajk.eu.

Wielka Brytania: Zagraniczni pracownicy szykują się do odjazdu po Brexicie

praca.jpg

Milion dwieście tysięcy pracowników zagranicznych szykuje się do opuszczenia Wielkiej Brytanii, kiedy ta wyjdzie ze struktur Unii Europejskiej – informuje portal Strajk.eu.

Pozytywy działania związków zawodowych coraz lepiej widoczne

Związki zawodowe

Jak donosi Dziennik Trybuna, 38 proc. polskich pracowników dostrzega pozytywne efekty działań związków zawodowych, mające bezpośredni wpływ na ich sytuację w pracy.

Niemcy: Prezydent ocenia - "Polacy są pracowitsi niż Niemcy"

4,h=343.bild_.jpeg

Wczoraj prezydent Niemiec - Joachim Gauck - miał powiedzieć, że "Polacy są pracowitsi niż Niemcy" - czym wywołał medialną furorę - jak podaje niemiecki portal bild.de.

Sony zwolni 1000 pracowników w Szwecji?

szwecja flags.jpg

Główny dyrektor koncernu Sony poinformował, że prawdopodobna będzie redukca etatów w fabryce w Lund na południu Szwecji. Jest to jedna z propozycji, która ma spowodować restrukturyzację firmy.

Badanie Sedlak & Sedlak: 82 % przedsiębiorstw oferuje pracownikom dodatkowe świadczenia

sedlak_logo2.png

Jak donosi w swojej depeszy Polska Agencja Prasowa, aż 82 % firm ankietowanych w ramach badania firmy doradczej Sedlak & Sedlak oferuje swoim pracownikom dodatkowe świadczenia pozapłacowe w pos

Społeczność

front