Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 11 gości.

Magdalena Ogórek

Działacze SLD przejrzeli na oczy i już nie chcą prawicowej paprotki? Partia KORWiN chce mieć Barbie w swoich szeregach !

Magdalena Ogorek zatopiła SLD.jpg

Ostatnie sondaże w których Magdalena Ogórek zdobywa poparcie na poziomie 3% i zajmuje piąte miejsce - za Kukizem i Korwinem a przed Palikotem i Jarubasem - doprowadziły do tego, że wielu działaczy

Miller poszedł po rozum do głowy i dystansuje się od prawicowego programu Ogórek

Magdalena Ogórek i Leszek Miller

Ostatnie sondaże są bezlitosne zarówno dla lewicowego SLD jak i nielewicowej kandydatki na prezydenta Magdaleny Ogórek lansowanej wbrew woli członków partii i wbre

Prawicowy program gospodarczy Ogórek przyczyną spadku poparcia dla SLD?

2015 02 14 - Konwencja wyborcza Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek, bezpartyjna kandydatka na prezydenta, spotkała się ostatnio w Kielcach z wyborcami. Opowiedziała się zdecydowanie za poparciem interesów przedsiębiorców.

Magdalena Ogórek cieszy się dobrą opinią… w Rosji

Magdalena Ogórek - kandydatka lewicy

Kandydatka na urząd Prezydenta RP z ramienia SLD, Magdalena Ogórek, zyskuje sobie popularność i pochwały u wschodniego sąsiada – donosi Dziennik Trybuna.

Bydgoszcz: Rebelia w szeregach SLD. Polska lewica nie chce Magdaleny Ogórek

Bydgoszcz

Pięć kół Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Bydgoszczy stanowczo sprzeciwiło się decyzji przewodniczącego Leszka Millera o wystawieniu kandydatury Magdaleny Ogórek.

Ożarów: Konwencja wyborcza Magdaleny Ogórek

2015 02 14 - Konwencja wyborcza Magdaleny Ogórek

W sobotę 14 lutego w hotelu "Mazurkas" w podwarszawskim Ożarowie odbyła się konwencja wyborcza Magdaleny Ogórek - kandydatki na prezydenta popieranej przez Sojusz Lewicy Demokratyc

K. Wójcicki: Paprotka w klatce – dylemat wyborczy lewicy

Magdalena Ogórek - kandydatka lewicy

Polemika z tekstem Agaty Czarnackiej pt.

TNS Polska: Tylko 5% wyborców zagłosowałoby na Ogórek

urna wyborcza.jpg

Wg sondażu przeprowadznego przez TNS OBOP w wyborach prezydenckich na pewno zagłosuje 28% Polaków. 41% stwierdziło, że raczej pójdzie do urn wyborczych, 12% - raczej nie, 11% - na pewno nie.

Magdalena Ogórek jak Krzysztof Kononowicz?

Ogórek 2015 Kononowicz 2006

Kandydatka na urząd prezydenta wystawiona przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, 36-letnia Magdalena Ogórek, przedstawiła w niedzielę 18 stycznia swój program wyborczy.

Społeczność

LENIN - rocznica