Multimedia

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 9 gości.

inflacja

Związkowa Alternatywa krytycznie o tarczy antyinflacyjnej

Związkowa Alternatywa

"Jesteśmy krytyczni wobec przedstawionej przez rząd tarczy antyinflacyjnej" - oświadczyła Związkowa Alternatywa w opublikowanym komunikacie - "Domagamy się całościowej, dobrej zmiany n

Polacy nie wierzą obietnicom rządu

Morawiecki bankster

Polacy nie wierzą w obietnice rządu. 91% respondentów Research Partner odczuwa wzrost cen. Jednak jedynie 15% z nich wierzy, że rządowa „tarcza antyinflacyjna” okaże się skuteczna.

GUS: Żywność droższa niż przed rokiem

GUS - logo

GUS opublikował dane o inflacji w marcu br. Wg nich ceny towarów i usług konsumpcyjnych w stosunku do lutego tego roku spadły o 0,1%, a w porównaniu z marcem ubiegłego roku wzrosły o 1,3%.

Polska: Wzrasta inflacja

Inflacja

Wg środowego komunikatu NBP inflacja bazowa, po wyłączeniu cen żywności i energii, w relacji rdr wyniosła w marcu 0,6% wobec 0,3% w lutym.

Erdogan wzywa rodaków do obrony tureckiej waluty

erdogan.jpg

Kurs tureckiej waluty – liry – w ostatnich ty

Ukraina: Wzrasta inflacja

Ukraina

Jak podaje serwis rp.pl w mijającym 2015 roku inflacja na Ukrainie wyniesie 44%. Zgodnie z zapowiedziami ukraińskiego banku centralnego w nadchodzącym roku ma spaść do 12%.

Rosyjska inflacja większa niż w UE

222.jpg

Ukraina pogrążona w inflacji

ukraina.jpg

NBP: Inflacja bazowa w marcu 1,1%

Pieniądze

Wg środowego komunikatu NBP inflacja bazowa, po wyłączeniu cen żywności i energii, wyniosła w marcu 1,1% rdr wobec 0,9% rdr w lutym.

Rosja: Inflacja przekroczyła oczekiwania

Rosja

Jak poinformowała rosyjska Federalna Służba Statystyczna, od początku roku poziom inflacji w Rosji, wg wstępnych szacunków, wzrósł o 6,5% - powyżej oficjalnych prognoz władz.

Społeczność

rot front